Małe i tanie kasy fiskalne Lublin, Łódź dla prawników
No Data

Skandia produkty

Skandia produkty

Post by relatedRelated post

Skandia produkty (7)Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z podstawowych potrzeb każdego z nas. Warto zatem wykupić ubezpieczenie na życie tak, aby w razie nieprzewidzianych wydarzeń losowych mieć pewność, że finansowo my i nasi bliscy jesteśmy zabezpieczeni.

Jednym z popularniejszych na rynku ubezpieczeń jest Skandia Życie +. Czym ono się charakteryzuje?
Przede wszystkim należy zaznaczyć jest to ubezpieczenie nie tylko osoby ubezpieczonej, lecz również jej rodziny przed tragicznymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych. W razie wystąpienia takiego zdarzenia ubezpieczony lub jego bliscy otrzymują świadczenia w postaci rekompensaty utraconych dochodów, pomocy w utrzymaniu poziomu życia sprzed zdarzenia oraz pomocy finansowej Bliskim. Zaletą tego ubezpieczenia jest fakt, że składka może być nawet bardzo niska- od 2,60 zł dziennie. Ponadto czas ubezpieczenia jest niezwykle elastyczny. Warto jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że jest to ubezpieczenie 3 w 1, co oznacza, że obejmuje ono śmierć, całkowite, trwałe inwalidztwo oraz śmiertelną chorobę.
Dokładne warunki umowy znajdują się na stronie Skandii w zakładce „Skandia produkty”.

Ciekawe artykuły o gospodarce:

Skandia produkty
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)
About

Frazy kluczowe: certyfikat flange fitter, CPE Gliwice, szycie firan kędzierzyn, turnabol, armatura łazienkowa Apavisa, pantomograf Gliwice, markizy Kęty, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, kostka fakturowana producent, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, endoskop laryngologiczny sinutronic